Odchudzanie tylko i wyłącznie ze szklanką wody z cytryną.

                      Każda osoba, która pragnie zrzucić zbędne kilogramy zna trik związany z piciem wody z dodatkiem soku z cytryny (koniecznie świeżej!). To napój, który powinno się wypijać od razu po wstaniu, a więc na pusty żołądek, można dodać również imbiru, a dla osłodzenia małą łyżeczkę zdrowego miodu. Jakie działanie ma woda z cytryną? Po pierwsze i najbardziej istotne odpowiada ona za pobudzenie układu pokarmowego do działania, dzięki czemu wątroba pracuje lepiej i nie występują zaparcia. Oprócz tego w przypadku zaburzeń pH, przywraca jego odpowiedni poziom.

Ta cecha związana jest przede wszystkim z dietą dzisiejszych ludzi, gdzie nie brakuje w niej znacznych ilości mięsa, kawy, alkoholu, co jest ściśle związane ze zbyt dużym zakwaszeniem organizmu. Zakwaszenie organizm to brak energii, zły nastrój, a także nadwrażliwość na panujące w otoczeniu choroby i dolegliwości. Organizm wręcz nie jest w stanie sobie z nimi poradzić, ani odpowiednio się bronić.

Dzięki wypijaniu wody z cytryną ma miejsce alkalizacja organizmu. Powinna o tym pamiętać każda osoba, nie tylko ta pragnąca schudnąć, gdyż cytryna może wpłynąć na lepsze samopoczucie oraz lepszą kondycję organizmu. Kolejnym powodem dlaczego i u Ciebie w domu nie powinno zabraknąć kubka wody z cytryną o poranku to znaczne ulepszenie nastroju, a także pomoc w walce ze stresem i ułatwienie relaksu. To dobry napój dla osób, które rano najchętniej zakopałyby się bardzo głęboko pod kołdrą, a budzik wyrzuciły przez okno.

To dobra alternatywa dla kawy, która sprawdzi się pod tym względem, że podziała, jak istny zastrzyk energii! Już ostatnim powodem dla którego warto wypijać ten napój jest nawodnienie skóry, a także zachowanie jej w dobrej kondycji. To dobra metoda dla osób przemęczonych, które spędzają długie godziny w pracy, a po pracy rzucają się w wir domowych obowiązków związanych z wychowaniem dzieci, gotowaniem, sprzątaniem i innymi obowiązkami. Znasz to z autopsji? Zacznij swój dzień do wody z cytryną i zauważ znaczne różnice!

Leave A Comment

You must be logged in to post a comment.