Woda z cytryną nie tylko dla osób, które zrzucają zbędne kilogramy.

 .            Dla wielu osób woda z sokiem z cytryny pita na czczo ma tylko jedno działania, a mianowicie wspomaga odchudzanie, dzięki pobudzaniu pracy metabolizmu. Oczywiście, to jedna z wielu zalet płynących z wypijania takiego napoju, jednakże nie jedyna. Dobrze jest wiedzieć, jakie inne pozytywne zmiany zauważymy w organizmie po regularnym wypijaniu tego taniego, ale bardzo zdrowego koktajlu!

Wiele osób zmaga się z nieprzyjemnym oddechem, który nie mija nawet po umyciu zębów. Jest to związane z kwasami żołądkowymi, które pachną intensywnie i co tu dużo mówić – nieprzyjemnie. Wypicie szklanki z cytryną na czczo w znaczy sposób redukuje ten zapach, dzięki czemu nie trzeba już bezustannie mieć pod ręką paczki gum czy tez tic taców. W przypadku odchudzania należy zwrócić uwagę, że wypijacie napoju oczywiście pomoże, ale nie wykona całej pracy zamiast osoby pragnącej schudnąć. Na brak erekcji apteka z viagrą https://aptekaprzykrzyzu.pl/viagra.php.

Wszystko musi się odbywać w połączeniu ze zdrową dietą, wysiłkiem fizycznym, a rano szklaneczka wody z cytryną na pewno nie zaszkodzi. Oprócz tego napój jest źródłem magnezu, potasu oraz wapnia i oczywiście witaminy C, która znajduje się w znacznych ilościach w cytrynie. Witamina C odpowiada za walkę z chorobami oraz osłabieniem organizmu. Woda z cytryną często używana jest, aby oczyścić organizm ze szkodliwych toksyn, a więc występuje jako swoisty detoks, co jest związane z jej moczopędnym działaniem.

Już na koniec warto dodać, że nie kosztuje dużo, dobrze jest więc wypróbować ten zdrowy trik, który może przynieść ogromną ilość korzyści nie tylko dla osób, które się odchudzają. Oprócz tego, szczególnie w sezonie jesiennym oraz zimowym, kiedy to wirusy oraz grypa panują w powietrzu i większa część populacji nie rozstaje się z chusteczkami do nosa, kichając, smarkając oraz roznosząc bakterie, można do tego napoju dodać imbir oraz miód. Taki napój będzie jeszcze zdrowszy, a wypity z letnią wodą przyjemnie rozgrzeje organizm przed wyjściem na podwórko.

Comments are closed.